21.12.2022

Dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB ponownie Przewodniczącym Zespołu doradczego programu Ministra Edukacji i Nauki

Dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, został wybrany na kolejną kadencję Przewodniczącego Zespołu doradczego do spraw programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.

Celem programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” jest pomoc studentom w realizacji innowacyjnych projektów i podniesienie jakości działalności kół naukowych oraz usprawnienie mechanizmu transferu technologii i rozwiązań technicznych powstałych w ramach ich działalności.

Panu Prorektorowi gratulujemy i życzymy owocnej pracy w ramach powierzonej funkcji.

dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB