Dr Sabina Ratajczak w Radzie Akredytacyjnej ACEEU

Dr Sabina Ratajczak Prorektor ds. Rozwoju, Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji Akademii WSB dołączyła do Rady Akredytacyjnej ACEEU.

Rada Akredytacyjna jest organem decyzyjnym ACEEU, składającym się z ponad 40 międzynarodowych ekspertów wywodzących się z kierownictwa uczelni wyższych, środowiska akademickiego i przemysłu. Rada nadzoruje akredytacje wstępne i reakredytacje w celu zapewnienia stosowania ustalonych standardów. Do zadań rady należy też dbanie o dalszy rozwój tych standardów, wytycznych dla nich oraz wszelkie kwestie związane z procesem akredytacji.

Rada ACEEU jest organem odpowiedzialnym za politykę i działania ACEEU. Stymuluje i napędza prace koncepcyjne, strategiczne i praktyczne, aby uczelnie wyższe mogły otrzymywać dopasowane zalecenia dotyczące poprawy ich wyników.

Więcej informacji: https://www.aceeu.org/about/council