ForumEA Week in Milan z udziałem Akademii WSB

W dniach 19-21 października 2022 r. przedstawiciele Akademii WSB uczestniczyli w ForumEA Week in Milan: EMEA & CIGL Conferences w murach Catholic University of Sacred Heart w Mediolanie.

Konferencja zorganizowana została przez The Forum for Education Abroad, które zrzesza topowe uczelnie, konsorcja, agencje, organizacje oraz fundacje działające na rzecz szkolnictwa wyższego ze Stanów Zjednoczonych oraz podmioty partnerskie spoza USA. Wydarzenie po raz kolejny przyciągnęło kilkuset uczestników z całego świata. Po raz pierwszy wśród prelegentów pojawili się reprezentanci polskiej uczelni. Dominika Czerniak (Zastępca Dyrektora Działu Współpracy z Zagranicą Akademii WSB) oraz Paweł Urgacz (Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą Akademii WSB), wspólnie z przedstawicielami Council on International Educational Exchange (CIEE Germany), przedstawili dobre praktyki w zakresie Promoting Diversity and Inclusion through Virtual and Hybrid International Internship Opportunities.