Fragment książki dr. Marcina Lisa w zimowym wydaniu e-czasopisma PWN

Fundacja Rektorów Polskich prezentuje Premierowe wydanie e-czasopisma PWN Nauka pt. „Granice w nauce i polityce” skierowanego do naukowców, dydaktyków i doktorantów Uczelni Polskich. W wydawnictwie zamieszczono fragment książki dr. Marcina Lisa pt. „Kształtowanie relacji uczelni z przedsiębiorstwami w warunkach transformacji cyfrowej” opisującej proces kształtowania długotrwałych relacji uczelni z przedsiębiorstwami w warunkach transformacji cyfrowej. Serdecznie gratulujemy!

Link: https://nauka.pwn.pl?utm_source=www-pn&utm_medium=mailing-frp&utm_campaign=pn4-21

Wydawnictwo Naukowe PWN od początku swojej działalności realizuje misję rzetelnego dostawcy treści naukowych oraz innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla środowiska naukowego. Głównym celem jest wspieranie pracowników naukowych, dydaktycznych oraz doktorantów. W 2020 roku Wydawnictwo stworzyło nowy fanpage na Facebooku, poświęcony tematyce naukowej i sprawom akademickim. Powstała również nowa odsłona e-magazynu skierowanego do środowiska naukowego, który tak jak profil został nazwany – PWN Nauka.