Gala Akademicka MBA

Dyplomy ukończenia studiów MBA, wyróżnienia dla najlepszych projektów oraz Nagrody Rektora – 25 marca br. odbyła się Gala Akademicka Executive MBA (Partner: Webster University) oraz Master of Business Administration (Partner: EY Academy of Business).

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. W tym roku akademickim przeżywamy ogromne zainteresowanie studiami MBA i podyplomowymi, co bardzo cieszy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Absolwentów przywitał także Pan Michał Błeszyński – przedstawiciel EY Academy of Business - partner merytoryczny studiów Master of Business Administration, który gratulował ukończenia studiów. – Ten rok studiów minął bardzo szybko, niedawno się witaliśmy, a teraz mam nadzieję, że się nie żegnamy, tylko wchodzimy w nowy etap współpracy. Otrzymaliście Państwo dyplomy, ale nawiązaliście również cenne znajomości. Wierzę, że dalej będziecie się Państwo rozwijali, a dzisiejsza uroczystość jest początkiem kolejnych, interesujących wyzwań.

W ramach studiów MBA Słuchacze przygotowywali projekty wdrożeniowe w zakresie czterech obszarów: HR, finansów, zarządzania projektami oraz marketingu i zarządzania sprzedażą. Dwie grupy projektowe zostały wyróżnione za najlepsze projekty wdrożeniowe. Podczas uroczystości wyróżniono również tych Absolwentów, którzy swoją osobowością szczególnie zapadli w pamięć. To wyróżnienia za inspirację i aktywne działanie na rzecz integracji społeczności akademickiej, a także za wspaniałe umiejętności organizacyjne oraz perfekcyjną komunikację.

Nagrodę Rektora w kategorii „DOBRY DUCH GRUPY” – za wysoki poziom empatii, codzienny uśmiech i postawę niosącą radość, a także dążenie do utrzymywania przyjaznej atmosfery w grupie Słuchaczy otrzymała Pani Krystyna Hamerlik. Nagrodą był voucher na sesję w komorze normobarycznej. W kategorii „STAROSTA ROKU” Nagrodę Rektora za wyjątkowe zaangażowanie, determinację i dociekliwość w pozyskiwaniu informacji dla grupy, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy otrzymał Pan Jan Marcinkowski. Nagrodą był voucher na lot motolotnią.

Kolejnym punktem Gali było wręczenie dyplomów absolwentom studiów Executive MBA (Partner: Webster University) oraz Master of Business Administration (Partner: EY Academy of Business). Dyplomy wręczył Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB.

Galę zakończył recital znakomitego aktora serialowego i teatralnego, wokalistę i artystę kabaretowego, a także konferansjera – Pana Krzysztofa Respondka, któremu towarzyszył Pan Aleksander Woźniak.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród, wyróżnień i dyplomów studiów MBA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:  studiów MBA i podyplomowych