04.07.2022

Gala Akademicka studiów MBA

Dyplomy ukończenia studiów MBA, wyróżnienia dla najlepszych projektów oraz Nagrody Rektora oraz Nagrody Rektora. W sobotę 2 lipca br. odbyła się Gala Akademicka studiów MBA: Executive MBA dla branży wodociągowej, Master of Business Administration oraz MBA w ochronie zdrowia.

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. W tym roku akademickim przeżywamy ogromne zainteresowanie studiami MBA i podyplomowymi, co bardzo cieszy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni.  – mówił podczas rozpoczęcia dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

W ramach studiów MBA Słuchacze przygotowywali projekty wdrożeniowe w zakresie takich obszarów, jak: HR, finanse, zarządzanie projektami czy marketing i zarządzanie sprzedażą. Trzy grupy projektowe zostały wyróżnione za najlepsze projekty wdrożeniowe.

Wyróżnieni absolwenci studiów Executive MBA dla branży wodociągowej:

• Kamil Ratajczyk
  • Radosław Turski
  • Michał Wolny
  • Piotr Zymon

Wyróżnieni absolwenci kierunku studiów podyplomowych Master of Business Administration

• Agnieszka Gierszewska
  • Maria Gondko
  • Wojciech Polak
  • Tomasz Żak
  • Dorota Żywioł

Wyróżnione Absolwentki kierunku studiów podyplomowych MBA w ochronie zdrowia:

• Sylwia Kwiecień
  • Agnieszka Owczarczyk

Nagrodę Rektora w kategorii „POMOCNA DŁOŃ” za wyjątkową dociekliwość i determinację w zdobywaniu informacji oraz materiałów dydaktycznych, a także dążenie do utrzymywania przyjaznej atmosfery w grupie Słuchaczy otrzymała Pani Marta Szymiec – absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Executive MBA dla branży wodociągowej. Nagroda to voucher – poznaj nurkowanie.

Nagrodę Rektora w kategorii „DOBRY DUCH GRUPY” – za wysoki poziom empatii, codzienny uśmiech i postawę niosącą radość, dążenie do utrzymania przyjaznej atmosfery w grupie słuchaczy otrzymała Beata Smolec – absolwentka kierunku Master of Business Administration Partner, realizowanych w Wadowicach. Nagrodą jest lot balonem.

Nagrodę Rektora w kategorii „CZŁOWIEK KONTAKTÓW” – za wyjątkowe zaangażowanie, determinację i dociekliwość w pozyskiwaniu informacji dla grupy, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy odebrała Beata Geisler – absolwentka kierunku Master of Business Administration, realizowanego w Wadowicach. Absolwentka otrzymała voucher na kolację w ciemności dla dwojga.

Nagrodę Rektora w kategorii „STAROSTA ROKU” za wyjątkowe zaangażowanie, determinację i dociekliwość w pozyskiwaniu informacji dla grupy, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy otrzymał Jarosław Madowicz – absolwent kierunku MBA w Ochronie zdrowia. Nagroda to voucher – poznaj strzelania.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów MBA.

Galę zakończył występ gościa specjalnego – Tenora Marcina Kotarby

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów.

Oferta studiów MBA i podyplomowych