Gala Akademicka studiów MBA

Niezwykła, pełna emocji i radości atmosfera towarzyszyła Gali Akademickiej studiów Executive MBA (partner Webster University), Master of Business Administration (partner EY) oraz MBA w ochronie zdrowia (partner EY), podczas której Absolwenci odebrali dyplomy ukończenia studiów, wyróżnienia za najlepsze projekty wdrożeniowe oraz Nagrody Rektora w kategoriach: „DUSZA TOWARZYSTWA”, „POMOCNA DŁOŃ”, „STAROSTA ROKU” oraz „NATURALNY LIDER”. Gala odbyła się 18 listopada 2022 r. w Akademii WSB.

Uroczystą galę zainaugurował dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, który gratulował Absolwentom sukcesów.

W ramach studiów MBA Słuchacze przygotowywali projekty wdrożeniowe w zakresie takich obszarów, jak: HR, finanse, zarządzanie procesami i projektami, marketing i zarządzanie sprzedażą czy strategie zarządzania zmianą w jednostce ochrony zdrowia. Najlepsze projekty wdrożeniowe zostały wyróżnione.

Wyróżnieni absolwenci studiów Executive MBA:

• Jacek Bialik
  • Bartosz Jakóbiński
  • Izabela Nowak
  • Paweł Pasieczny
  • Sylwia  Rudek-Matuszczak
  • Jarosław Szymanek
  • Dariusz Kubarski
  • Monika Porwoł
  • Dominik Postaremczak
  • Ryszard Żak

Wyróżnieni absolwenci kierunku studiów podyplomowych Master of Business Administration:

• Kinga Budzich
  • Joanna Jędrak-Anglart
  • Wioleta Kobiela-Dudek
  • Elżbieta Matyl
  • Sergiusz Piasecki
  • Tomasz Wyględa
  • Tomasz Dzierżanowski
  • Magdalena Kusaj
  • Zofia   Skóra
  • Bożena Szydlik
  • Beata Szydłowska

Wyróżnieni Absolwenci kierunku studiów podyplomowych MBA w ochronie zdrowia:

• Anna Sapińska-Wcisło
  • Jolanta Sikora-Kałużna
  • Magdalena Syrkiewicz-Świtała
  • Danuta Syrkiewicz-Trepiak
  • Maciej Szulc
  • Rafał Świtała
  • Barbara Bulanowska
  • Magdalena Foks
  • Dawid Grzywa
  • Kinga Michalak
  • Edward Piechulek

NAGRODY REKTORA

• W kategorii „DUSZA TOWARZYSTWA” za pokłady energii, radość życia, szczery uśmiech, otwartość oraz przekazywanie pozytywnych wibracji innym otrzymała Pani Beata Mizyn-Palasz – Absolwentka kierunku Executive MBA. Nagroda to lot motolotnią.
  • W kategorii „POMOCNA DŁOŃ” za wyjątkową dociekliwość i determinację w zdobywaniu informacji oraz materiałów dydaktycznych, a także dążenie do utrzymywania przyjaznej atmosfery w grupie Słuchaczy otrzymała Pani Alicja Taborek-Skubij - Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Master of Business Administration, prowadzonych w partnerstwie z EY. Nagroda to voucher – poznaj nurkowanie.
  • W kategorii „STAROSTA ROKU” – za dociekliwą naturę, poszukiwanie nowych, kreatywnych rozwiązań, empatyczne podejście do wyzwań oraz największą liczbę telefonów wykonanych do Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji otrzymał Pan Andrzej Siwiec - Absolwent kierunku MBA w ochronie zdrowia. Nagrodą był voucher – poznaj strzelanie.
  • W kategorii „NATURALNY LIDER” za reprezentowanie interesów grupy oraz pomoc w załatwianiu bieżących spraw dydaktycznych, organizacyjnych i administracyjnych, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy otrzymała Pani Beata Paszkowska - Absolwentka Kierunku MBA w ochronie zdrowia. Nagrodą był masaż kobido.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów MBA.

Galę zakończył występ gości specjalnych – śpiewaczki operowej Jolanty Kremer oraz tenora Oskara Jasińskiego.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów MBA i podyplomowych