Gala Akademicka studiów MBA

Dyplomy ukończenia studiów podyplomowych, wyróżnienia oraz Nagrody Rektora. W piątek, 15 grudnia br. w Akademii WSB odbyła się Gala Akademicka studiów Executive MBA (partner: Webster University), Master of Business Administration (partner: EY), MBA w ochronie zdrowia (partner: EY).

Uroczystą galę zainaugurowali:

• prof. Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB,
  • Pani Agnieszka Skręt-Bednarz – przedstawicielka EY, partner studiów MBA,
  • Pan Michał Błeszyński – przedstawiciel EY, partner studiów MBA,
  • Pan Bartłomiej Dębek – przedstawiciel EY, partner studiów MBA,
  • dr Jacek Oko – Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej,
  • dr Anna Janik – Wiceprezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Katowicach oraz wykładowca Akademii WSB.

W ramach studiów MBA Słuchacze przygotowywali projekty wdrożeniowe w zakresie takich obszarów, jak: HR, finanse, zarządzanie procesami i projektami, marketing i zarządzanie sprzedażą. Najlepsze projekty wdrożeniowe zostały wyróżnione.

Wyróżnieni absolwenci studiów Executive MBA (partner: Webster University):

• Sara Bensaid-Deńczyk,
  • Łukasz Czekaj,
  • Joanna De Brouwer,
  • Krystian Gandera,
  • Szymon Golemiec,
  • Żaneta Wittek,
  • Marcin Dąbek,
  • Magdalena Gębczyńska,
  • Katarzyna Kajdas-Cieśla,
  • Łukasz Knaś,
  • Adam Kołodziej,
  • Aldona Węgrzynowicz,
  • Karol Krasiński,
  • Dariusz Król,
  • Łukasz Sowiński,
  • Marcin Tadzik,
  • Dawid Tomczak.

Wyróżnieni absolwenci studiów Master of Business Administration (partner kierunku: EY):

• Grzegorz Frugalski,
  • Tomasz Gwardyś,
  • Katarzyna Wanic,
  • Michał Zastrzeżyński,
  • Monika Zontek,
  • Małgorzata Halejak,
  • Piotr Halejak,
  • Tomasz Iwanicki,
  • Daniel Jóźwik,
  • Bartosz Matan,
  • Andrzej Pilot,
  • Jeremi Szczygłowski,
  • Sławomir Bałdyga,
  • Tomasz Bathelt,
  • Andrzej Kaszlewicz,
  • Agnieszka Rodak.

Wyróżnieni absolwenci studiów Master of Business Administration (partner kierunku: EY), reprezentujący garnizon Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi:

• Tomasz Jędrzejowski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi,
  • Przemysław Gaworowski,
  • Igor Golasiński,
  • Adam Kolasa,
  • Jacek Piaseczny,
  • Witold Rogalski.

Wyróżnieni absolwenci studiów Master of Business Administration (partner kierunku: EY), reprezentujący Urząd Komunikacji Elektronicznej:

• Magdalena Sławińska – Dyrektor Departamentu Rynku Pocztowego Urzędu Komunikacji Elektronicznej,
  • Grzegorz Doros – Dyrektor Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich.

Wyróżnieni absolwenci studiów MBA w ochronie zdrowia (partner kierunku: EY):

• Iga Gerome,
  • Tomasz Gutowski,
  • Łukasz Trętkiewicz,
  • Iwona Malinowska-Lipień,
  • Tadeusz Wadas,
  • Monika Smaczyńska,
  • Edyta Turkanik,
  • Helena Brzozowska,
  • Urszula Kalemba.

NAGRODY REKTORA

Nagrodę Rektora w kategorii: „AMBASADOR ROZWOJU ZAWODOWEGO” za aktywne zaangażowanie w procesy wspomagając rozwój umiejętności zawodowych współpracowników, przyczynianie się do tworzenia innowacyjnych inicjatyw związanych z doskonaleniem zawodowym, promowanie kultury samorozwoju oraz tworzenie klimatu organizacyjnego, gdzie rozwój jest wartością priorytetową otrzymali:

• dr Iwona Malinowska-Lipień – Absolwentka kierunku MBA w ochronie zdrowia, Wiceprzewodnicząca Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych,
  • Tomasz Jędrzejowski – Absolwent kierunku Master of Business Administration, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi,
  • dr Tadeusz Wadas – Absolwent kierunku MBA w ochronie zdrowia, Przewodniczący Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Nagrodę Rektora w kategorii „NATURALNY LIDER” za reprezentowanie interesów grupy oraz pomoc w realizacji bieżących spraw dydaktycznych, organizacyjnych i administracyjnych, praktyczne wdrażanie projektów i planów rozwiązań oraz zgłaszanie inicjatyw w imieniu grupy otrzymała Pani Aleksandra Ohl – Absolwentka kierunku Master of Business Administration. Nagroda to sesja w komorze hiperbarycznej.

Nagrodę Rektora w kategorii „DUSZA TOWARZYSTWA” za pokłady energii, radość życia, szczery uśmiech, otwartość oraz przekazywanie pozytywnych wibracji innym otrzymała Pani Lucyna Głuchowska – Absolwentka kierunku Master of Business Administration. Nagroda: masaż relaksacyjny.

Nagrodę Rektora w kategorii „SZYK I ELEGANCJA” została przyznana za wrodzony wdzięk i szyk, wyrazistość i naturalność. Nagroda „Szyk i Elegancja” to wyjątkowy sposób uhonorowania OSOBY, która nie tylko odnosi sukcesy, ale także czyni to w sposób, który jest jednocześnie stylowy, elegancki i inspirujący. Nagrodę w tej kategorii otrzymała Pani Halyna Lyubas – Absolwentka kierunku Executive MBA. Nagroda: hinduski masaż głowy.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów MBA.

Galę zakończył występ gości specjalnych – wokalistyki Marty Zębalik oraz tenora Oskara Jasińskiego.