Gala Akademicka studiów podyplomowych

Dyplomy ukończenia studiów podyplomowych oraz Nagrody Rektora. W środę 29 czerwca br. odbyła się Gala Akademicka studiów podyplomowych.

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Zgodnie z regulaminem studiów podyplomowych Absolwentom przyznano wyróżnienia za zaangażowanie i ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć. W tym roku wyróżniliśmy 3 Absolwentów kierunku studiów  - Akademii Profesjonalnego Coachingu.

Wyróżnione absolwentki to:

• Anna Wędzonka
  • Elżbieta Bandalewicz – Boniakowska
  • Barbara Woźniak

Podczas uroczystości wyróżnione Panie reprezentowała Pani Anna Wędzonka, która otrzymała wyróżnienie oraz VOUCHER na sesję superwizyjną o wartości 1500 PLN ufundowany przez ASK Expert.

Nagrodę Rektora w kategorii „DUSZA TOWARZYSTWA” za wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, efektywną pracę zespołową, umiejętności negocjacyjne i wywieranie wpływu otrzymała Pani Małgorzata Kacyrz – Absolwentka kierunku Menedżer logistyki. Nagroda to lot motolotnią.

Nagrodę Rektora w kategorii „KREATYWNIE ZAANGAŻOWANY” za wyjątkową kreatywność oraz ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne otrzymała Pani Magdalena Skwarek, Absolwentki studiów podyplomowych na kierunku Controlling i audit w przedsiębiorstwie.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów podyplomowych.

Galę zakończył występ artystycznym, podczas którego znane wszystkim muzyczne hity takie Yesterday czy Can you feel the love tonight zaśpiewałą Pani Magda Naglik, której akompaniował Pan Aleksander Woźniak.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów.