06.07.2022

Gala Akademicka studiów podyplomowych

Dyplomy ukończenia studiów podyplomowych oraz Nagroda Rektora. We wtorek 5 lipca br. odbyła się Gala Akademicka studiów podyplomowych.

- To ogromny zaszczyt dla Akademii WSB oraz całego kolegium rektorskiego, że mamy tak znakomitych i doświadczonych absolwentów. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB - Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Zgodnie z regulaminem studiów podyplomowych absolwentom przyznano wyróżnienia za zaangażowanie i ponadprzeciętną aktywność podczas zajęć.

Na kierunku Logopedia- studia kwalifikacyjne wyróżnienia otrzymały:

• Agnieszka Gałuszka
  • Monika Hacik - Jęderko
  • Monika Katarzyńska-Gondzik
  • Izabela Ziaja- Kałuża

Absolwentki otrzymały wyróżnienie oraz VOUCHER na studia podyplomowe w Akademii WSB.

Nagrodę Rektora w kategorii „MISTRZYNI ROZWOJU OSOBISTEGO” – za wyjątkowe zaangażowanie, determinację i dociekliwość w pozyskiwaniu wiedzy – otrzymała Pani Angelika Dziurkowska absolwentka kierunków: Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci oraz Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Nagroda to lot paralotnią.

Podczas gali zostały rozdane dyplomy absolwentom studiów podyplomowych.

Galę zakończył występ Oskara Jasińskiego. Oskar Jasiński jest absolwentem Katowickiej Akademii Muzycznej wydziału wokalno-aktorskiego. Artysta jest laureatem kilku międzynarodowych konkursów wokalnych. Permanentnie współpracuje jako solista z wieloma polskimi orkiestrami i filharmoniami

Serdecznie gratulujemy uzyskanych nagród i dyplomów.