Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - Dąbrowa Górnicza

W czwartek 30 marca br. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyła się Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia kierunków: Administracja, Bezpieczeństwo narodowe, Ekonomia, Filologia, Finanse  i Rachunkowość, Informatyka, Inżynieria Zarządzania, Kosmetologia, Pedagogika, Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, Logistyka, Transport, Zarządzanie.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Senatu Akademii WSB. Galę zainaugurował prof. Łukasz Sułkowski, Prorektor ds. Badań Naukowych i Rozwoju Kadr Akademii WSB, który przywitał absolwentów oraz ich rodziny i przyjaciół, gratulując sukcesów.

Następnie absolwentom wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Na wniosek promotorów i recenzentów JM Rektor Akademii WSB wyróżniła autorów 38 prac dyplomowych I i II stopnia. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano 12 absolwentom. Nagrody i wyróżnienia wręczali promotorzy, recenzenci prac oraz wykładowcy Akademii WSB.

Sponsorzy nagród dla wyróżnionych absolwentów:

• Blachotrapez,
  • Czasopismo Guliver,
  • Depilconect,
  • Fujitsu,
  • Hotel Holiday Inn.
  • SpedPartner,
  • Unikom.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Oskara Jasińskiego - niezwykle charyzmatycznego, muzykalnego i pełnego humoru polskiego tenora. Artysta jest laureatem kilku międzynarodowych konkursów wokalnych. Permanentnie współpracuje jako solista z wieloma polskimi orkiestrami i filharmoniami.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!