14.07.2022

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia - Dąbrowa Górnicza

W środę 13 lipca br. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyła się Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I  stopnia kierunków: Administracja, Bezpieczeństwo narodowe, Ekonomia, Filologia, Finanse i Rachunkowość, Informatyka, Inżynieria Zarządzania, Kosmetologia, Pedagogika, Logistyka, Ratownictwo Medyczne, Socjologia, Transport, Zarządzanie.

- Uroczystość wręczenia dyplomów jest – obok inauguracji – jednym z najważniejszych świąt w każdej Uczelni. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni. – mówił podczas rozpoczęcia dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Senatu Akademii WSB, wśród których obecni byli m.in.:

• Prof. Bernard Wiśniewski – Członek Rady Doskonałości Naukowej, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Nauk o Bezpieczeństwie, Dyrektor Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB,
  • Prof. Marek Sitarz – Kierownik Katedry Transportu i Informatyki Akademii WSB,
  • dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem,
  • dr hab. Robert Socha, prof. AWSB – Dyrektor Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transgranicznym Akademii WSB.

Przed odebraniem dyplomów absolwenci mieli okazję wysłuchać wystąpienia Pana dra inż. Wojciecha Murasa – prezesa firmy Netology, pt. „Przyszłość już się wydarzyła, tylko nie została równomiernie rozdystrybuowana”.

Następnie absolwentom Uczelni wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Na wniosek promotorów i recenzentów, JM Rektor Akademii WSB wyróżniła autorów 31  prac dyplomowych licencjackich i inżynierskich. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano 15 absolwentom.

Sponsorzy nagród dla wyróżnionych absolwentów:

• ·VIKI-MED z Bytomia
  • STALCON z Gliwic
  • F.U.H „BARTEK-ROLETY” Monika Pucyk
  • Michał Chochołek „CHOCHOŁEK”
  • Dreams’ art
  • AJAKS Clean Magdalena Kaczor
  • Marek Lewaniuk Doradca Biznesowy Plus
  • RafTeleKom Teleinformatyka i Systemy zabezpieczeń Rafał Wypiór
  • Color Office Sp. z o.o.
  • P.H.U. AUTO-VAG S.C. Jerzy Buss, Piotr Buss
  • F.P.H.U. „LOKER” Gabriela Patałąg
  • Digitus Krzysztof Olejniczak
  • WENT-SYSTEM Sławomir Olszewski

Uroczystość uświetnił występ artystyczny zespołu Kołdra.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!