Gale wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

W dniach 14 i 19 kwietnia 2021 r. w formule online odbyły się Gale wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia kierunków: Administracja, Bezpieczeństwo Narodowe, Ekonomia, Filologia, Finanse, rachunkowość i podatki, Informatyka, Inżynieria zarządzania, Logistyka, Pedagogika, Socjologia, Stosunki Międzynarodowe, Studia menedżerskie, Transport, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz II stopnia kierunków: Bezpieczeństwo Narodowe, Informatyka, Pedagogika, Transport, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Z rąk dr hab. Katarzyny Szczepańskiej-Woszczyny, prof. AWSB – Prorektor ds. Nauki i Kształcenia Akademii WSB oraz dra Marcina Lisa – Prorektora ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB dyplomy w wirtualnym studiu Akademii WSB odebrali wyróżnieni absolwenci.

„Cieszę się, że mimo trudnej sytuacji i obostrzeń jesteście Państwo z nami wirtualnie, ale jakże licznie, ponieważ Uroczystość wręczenia dyplomów jest – obok inauguracji – jednym z najważniejszych świąt w każdej Uczelni.”– mówiła dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, prof. AWSB.

Wyróżnienie za najwyższą średnią ocen na studiach I stopnia otrzymali:

• Pan Marcin Krawczyk  z kierunku Logistyka
  • Pani Agnieszka Ćwieląg z kierunku Informatyka
  • Pan Radosław Celiński z kierunku Bezpieczeństwo Narodowe

Wyróżnienie dla autorów najlepszych prac dyplomowych wyróżnionych spośród absolwentów studiów I stopnia otrzymali:

• Pan Dawid Mazur, absolwent kierunku Logistyka
  • Pan Adrian Kowalski, absolwent kierunku Zarządzanie z Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu
  • Pani Andżelika Bachowska, absolwentka kierunku Transport

Wyróżnienie dla absolwentów, którzy wykazali się podczas studiów I stopnia szczególnymi osiągnięciami, zarówno naukowymi, sportowymi, jak i organizacyjnymi otrzymali:

• Pani Anna Lech, absolwentka kierunku Logistyka
  • Pani Alicja Czapla, absolwentka kierunku Logistyka
  • Pan Radosław Wadoń, absolwent kierunku Transport

Wyróżnienie za najwyższą średnią ocen na studiach II stopnia otrzymali:

• Pan Przemysław Ferfecki z kierunku Bezpieczeństwo narodowe
  • Pani Katarzyna Mucha z kierunku Pedagogika
  • Pan Łukasz Nogacki z kierunku Informatyka

Wyróżnienie dla autorów najlepszych prac dyplomowych wyróżnionych spośród absolwentów studiów II stopnia otrzymali:

• Pani Daria Papadeńczuk, absolwentka kierunku Zarządzanie
  • Pani Katarzyna Szczepanik, absolwentka kierunku Zarządzanie
  • Pan Grzegorz Golec, absolwent kierunku Zarządzanie
  • Pani Joanna Ziarno, absolwentka kierunku Zarządzanie

Specjalne wyróżnienie za szczególną aktywność w pełnieniu funkcji starosty grupy, wysoką kulturę osobistą, serdeczność i pomoc w podnoszeniu jakości studiowania koleżanek i kolegów studentów otrzymał:

• Pan Adam Cyrybał, absolwent kierunku Zarządzanie

Wykład dla absolwentów studiów inżynierskich i licencjackich poprowadziła Pani dr Edyty Nowak-Żółty pt. „Lider w czasach zarazy”, natomiast dla absolwentów studiów magisterskich Pani dr Sabina Ratajczak pt. „ Szczęścia można się nauczyć – psychologia pozytywna w praktyce”.