18.02.2022

Nowe możliwości dla studentek kosmetologii - współpraca z Sylwia Shiffman Image Institute

Chcesz poznać tajniki charakteryzacji i makijażu scenicznego od Mistrzyni Wizażu? Studentki kosmetologii w Akademii WSB mają na to szansę. Uczelnia podpisała umowę o współpracy z Sylwią Shiffman Image Institute.

W Akademii WSB kształcimy specjalistów potrafiących sprostać panującym na rynku trendom – to nasza misja. Dzięki podpisanej współpracy studentki zdobędą praktyczną wiedzę, którą będą mogły wykorzystać m.in. podczas praktyk w studio telewizyjnym. To cenne doświadczenia, które przygotują je do przyszłej pracy.

Studentki będą miały szansę:

• praktyki u Dyplomowanej Mistrzyni Wizażu,
  • poznać tajniki wizażu, charakteryzacji i makijażu scenicznego,
  • poznać podstawy analizy kolorystycznej skóry twarzy, włosów oraz ogólnego pojęcia estetyki,
  • zdobyć wiedzę o produktach kosmetycznych, ich składzie i sposobach wytwarzania.

Umowa obejmuje w szczególności:

• współpracę w zakresie praktyk studenckich,
  • tworzenie i opracowywanie programów kształcenia na studiach licencjackich, szkoleniach,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów poprzez organizację wizyt studyjnych,
  • organizację tematycznych konferencji i seminariów.

Sprawdź ofertę studiów na kierunku kosmetologia