16.06.2021

Ogólnopolska Konferencja pt. "Przedsiębiorcy w czasach kryzysu, wybrane problemy i analizy"

W dniu 15 czerwca br. w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Konferencja pt. ”Przedsiębiorcy w czasach kryzysu, wybrane problemy i analizy”, zorganizowana w formule hybrydowej przez Akademię WSB i Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Katowicach.

Moderatorami wydarzenia byli: dr Beata Barszczowska – Ekspert PTE w Katowicach oraz
dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem AWSB. Uroczystego otwarcia konferencji dokonał dr Jerzy Podsiadło – Prezes Zarządu PTE w Katowicach. Zaproszeni prelegenci przedstawili problematykę funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw w czasie pandemii COVID – 19. Tematyka wystąpień poruszała m.in.: aspekty prawne pracy w dobie pandemii, instrumenty wsparcia dla przedsiębiorstw, a także próbę zdefiniowania roli przywódcy  transformacyjnego w obecnym przedsiębiorstwie.

Wśród prelegentów m.in.:

• Tomasz Król - Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Katowicach Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
  • Marzena Zalewska – Dyrektor Biura Zarządzania i Restrukturyzacji Majątku Skarbu Państwa Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
  • Wojciech Miedziński – Prezes ARP Leasing
  • dr Edyta Nowak – Żółty - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, Akademia WSB
  • Mec. Łukasz Staszel – Adwokat,  Pełnomocnik Akademii WSB.
  • Wojciech Małolepszy - Członek Zarządu ds. Operacyjnych, Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
  • Marcin Siarkowski – TF Silesia

źródło zdjęć Europerspektywy