22.04.2021

Pomnik - ławeczka z postacią Pani Barbary Pikiewicz Założycielki i Kanclerza Akademii WSB

W westybulu Akademii WSB stanęła ławeczka - pomnik z postacią Pani Barbary Pikiewicz Założycielki i Kanclerza Akademii WSB.

Ławeczkę z postacią Twórczyni Akademii WSB wykonał z brązu ceniony przez Panią Kanclerz krakowski artysta – rzeźbiarz – Pan Andrzej Zaradkiewicz, jednocześnie Twórca Statuetki Edukatora Roku i Lidera Roku oraz pomnika Edukator Roku, który zdobi teren przed Akademią WSB.

Zawsze otwarta na drugiego człowieka, dzieląca się dobrą myślą i radą Pani Kanclerz w swojej postawie nadal edukuje i motywuje do nauki i rozwoju. Miejsce na ławeczce obok jest wolne, co umożliwia Studentom, Doktorantom, Pracownikom i Przyjaciołom Uczelni zajęcie tego miejsca i pogawędkę z Panią Kanclerz.

Spotkania na ławeczce już trwają…