Praktyki, staże i praca – nowe możliwości rozwoju dla Studentów

W dniu 3 września br. podpisano porozumie o współpracy z firmą GRUBER LOGISTICS Sp.z o.o.

W spotkaniu wzięli udział:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB
  • dr n. med. Patrycja Mickiewicz – Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych AWSB
  • Kamil Sarna - Branch Manager GRUBER LOGISTICS Sp.z o.o.

Porozumie dotyczy współpracy w zakresie realizacji zajęć praktycznych objętych programem kształcenia Uczelni oraz prowadzenia badań naukowych z zakresu logistyki i transportu.

GRUBER LOGISTICS Sp.z o.o. jest międzynarodową firmą z branży transportowej i logistycznej. Działająca od 1936 r. firma jest dzisiaj Grupą przemysłową z główną siedzibą w Ora (BZ) w Tyrolu Południowym, zarządzaną przez trzecie pokolenie rodziny Gruber. Posiada 25 biur w Europie i Azji, zatrudnia ponad 900 pracowników w 6 różnych obszarach operacyjnych, zapewniając szeroką gamę usług: pełen załadunek, częściowy załadunek, transport specjalny, transport powietrzny i morski, logistyka i przeprowadzki przemysłowe. Ponadto, od ponad 30 lat firma działa w sektorze transportów intermodalnych, w którym może liczyć na gęstą sieć w całej Europie. Dzięki międzynarodowemu know-how, GRUBER Logistics obejmuje najważniejsze sektory operacyjne, takie jak na przykład przemysł  stalowy, metalurgiczny i samochodowy, sektor chemiczny, spożywczy i papierniczy oraz usługi e-commerce.

Data wydarzenia - 03.09.2021