01.06.2023

PROJECT MASTER – ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę w dziedzinie zarządzania projektami

Akademia WSB jako uczelnia partnerska IPMA Polska zaprasza swoich Studentów oraz Absolwentów do udziału w ogólnopolskim konkursie PROJECT MASTER na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami obronioną w okresie między 22 września 2022 roku a 30 września 2023.

Celem konkursu jest stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie.

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie:

• prace licencjackie,
  • prace magisterskie,
  • prace doktorskie,
  • prace podyplomowe.

To doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.

Organizowany od 2002 roku, rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Jednym z głównych celów IPMA Polska jest szerzenie i promocja wiedzy na temat zarządzania projektami. Dlatego też pragniemy docenić wkład naukowy młodych osób w rozwój tej niezwykle interesującej dziedziny.

Finał Konkursu odbędzie się 15 listopada 2023 r. podczas Seminarium Project Management Edukacja.  Wydarzenie będzie mieć miejsce na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej informacji u Uczelnianego Koordynatora ds. IPMA – dr inż.  Anny Śmiglewicz, asmiglewicz@wsb.edu.pl oraz pod adresem Project Master Konkurs na najlepszą pracę z Zarządzania Projektami.