Projekt dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych Akademii WSB.

Akademia WSB realizuje projekt dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, który umożliwia studentom 1 roku studiów stacjonarnych uczestnictwo w zajęciach dodatkowych między innymi z: matematyki, matematyki dla ekonomistów, matematyki dla informatyków, języka angielskiego oraz kompendium biologii medycznej.

Zajęcia będą odbywać się w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz jej Wydziałach Zamiejscowych w Cieszynie oraz Krakowie.

Projekt ma na celu pomoc studentom studiów stacjonarnych pierwszego stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich rozpoczynającym naukę w semestrze 2021/2022  w wyrównaniu szans w związku z panującą pandemią COVID -19.

Termin realizacji projektu: 28.10.2021 r. – 31.12.2021 r.

Numer zadania: MEiN/2021/DPL/214

Nazwa zadania: Organizacja i przeprowadzenie dodatkowych zajęć dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych.