"Przyszłość szkolnictwa wyższego" z udziałem Akademii WSB

Przyszłość oraz kondycja szkolnictwa wyższego – to główne tematy konferencji "Przyszłość szkolnictwa wyższego", która odbyła się w dniach 15 – 16 września w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W ramach konferencji odbyły się dyskusje z udziałem rektorów uczelni publicznych i niepublicznych, przedstawicieli krajowych instytucji związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką oraz reprezentantów akademickich instytucji zagranicznych.

Akademię WSB reprezentowały:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB, która wzięła udział w panelu „PRZYSZŁOŚĆ NIEPUBLICZNYCH UCZELNI AKADEMICKICH"
  • dr Sabina Ratajczak, Prorektor ds. Rozwoju, która wzięła udział w panelu "NOWE KIERUNKI I METODY ORAZ NOWE ROLE UCZESTNIKÓW PROCESU DYDAKTYCZNEGO (ASPEKTY METODOLOGICZNE, METODYCZNE, CYFROWE, BIOTECHNOLOGICZNE I INNE PRZYSZŁOŚCI SZKOLNICTWA WYŻSZEGO)"

Konferencję pod patronatem Przewodniczącego KRASP prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka zorganizowało Centrum Doskonałości Dydaktycznej i Naukowej Polskiej Unii Edukacyjnej oraz Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.