12.06.2024

Rektor Akademii WSB Wiceprzewodniczącą KRAUN

Prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Akademii WSB - WSB University, została ponownie wybrana Wiceprzewodniczącą Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Niepublicznych na kadencję 2024-2028. Wybory odbyły się podczas spotkania sprawozdawczo-wyborczego KRAUN, które miało miejsce 10 czerwca 2024 roku.

Na Przewodniczącego KRAUN pozostał jednogłośnie wybrany dr hab. Stanisław Mocek, prof. CC, rektor Collegium Civitas.

KRAUN zrzesza czołowe uczelnie niepubliczne w Polsce, inspirując oraz reprezentując wspólne interesy tych instytucji. Jako Przewodniczący KRAUN, prof. Stanisław Mocek będzie również członkiem Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich KRASP, najważniejszego ciała środowiskowego, zrzeszającego rektorów polskich szkół wyższych posiadających uprawnienia do nadawania stopnia doktora w co najmniej jednej dyscyplinie.

Prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz

Rektor Akademii WSB