RIW Grupa Sp. z o.o. partnerem Akademii WSB

W dniu 30 listopada br. Akademia WSB podpisała porozumienie z RIW Grupa Sp. z o.o.

W spotkaniu uczestniczyli:

• Mariusz Mikula – Prezes RIW Grupa Sp. z o.o.
  • Piotr Rutowicz – Wiceprezes RIW Grupa Sp. z o.o.
  • dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor AWSB
  • prof. dr hab. inż. Marek Sitarz - Kierownik Katedry Transportu i Informatyki AWSB

Współpraca będzie obejmowała m.in.:

• realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów, słuchaczy  poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń we współpracy z firmą,
  • tworzenie i opracowanie programów specjalności, studiów, studiów podyplomowych, szkoleń, kursów,
  • organizację tematycznych konferencji i seminariów.

RIW GRUPA Sp. z o.o. została powołana w czerwcu 2016 r. Spółka specjalizuje się w szeroko pojętej logistyce materiałów dla potrzeb kolejnictwa. Głównym zakresem działalności Spółki jest kompleksowe zaopatrzenie materiałowe inwestycji infrastrukturalnych związanych z budową linii kolejowych jak również dostawy dedykowane dla bieżącego utrzymania bocznic kolejowych. Do podstawowych kompetencji Spółki należą dostawy materiału kolejowego w branżach SRK, teletechnice, telekomunikacji, energetyce czy nawierzchni kolejowej.

Zapisz się na studia inżynierskie i magisterskie z zakresu transportu:

TRANSPORT - STUDIA I STOPNIA

TRANSPORT - STUDIA II STOPNIA

Zapisz się na studia podyplomowe Z ZAKRESU TRANSPORTU I LOGISTYKI

Data wydarzenia - 30.11.2021 r.