19.08.2021

Spotkanie z przedstawicielami AZS w Katowicach

Z okazji zbliżającego się jubileuszu 20-lecia Klubu AZS Akademii WSB odbyło się spotkanie z przedstawicielami Akademickiego Związku Sportowego w Katowicach.

W spotkaniu udział wzięli: Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko – Pikiewicz, prof. AWSB, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem dr Marcin Lis, Kierownik Studium Kultury Fizycznej Akademii WSB Maciej Sadowski oraz przedstawiciele AZS w Katowicach - Bogusław Oleksy prezes AZS Katowice oraz Beata Widawska wiceprezes AZS Katowice.

Podczas spotkania omówiono także dalsze strategie rozwoju Klubu Uczelnianego poprzez utworzenia dodatkowych zajęć sportowych dla studentów oraz seniorów Akademii WSB we współpracy z AZS Katowice, jak również organizację turniejów sportowych o charakterze centralnym oraz międzynarodowym.

Akademicki Związek Sportowy Akademii WSB serdecznie zaprasza wszystkich studentów, słuchaczy i doktorantów do udziału w wybranych sekcjach sportowych.

Akademicki Związek Sportowy