Studenci Akademii WSB na Konferencji InfoShare 2023

We wtorek, 24 października 2023 roku, studenci Akademii WSB uczestniczyli w Konferencji InfoShare 2023, która odbyła się w Katowicach. Wydarzenie zgromadziło pasjonatów technologii, od developerów i startupów po inwestorów, przedstawicieli korporacji i media, tworząc środowisko do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i nawiązywania cennych kontaktów.

InfoShare to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w dziedzinie technologii, innowacji, trendów IT, marketingu i biznesu. Wyjątkowo szeroki zakres tematyczny Konferencji pozwala uczestnikom zgłębiać zagadnienia z różnych dziedzin związanych z rozwojem technologicznym. Wśród prelegentów znaleźli się znani eksperci i praktycy z całego świata, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami na temat przyszłości technologii.

Podczas tegorocznej edycji InfoShare, studenci Akademii WSB mieli możliwość uczestniczenia w czterech informatycznych ścieżkach tematycznych:

• AI/ML (Sztuczna Inteligencja / Machine Learning)
  • Java
  • DevOps & Cloud
  • Frontend

Opiekę merytoryczną nad studentami podczas Konferencji InfoShare 2023 zapewnił mgr inż. Dawid Jurczyński, wykładowca akademicki.