07.11.2023

Student Akademii WSB z jednym z najlepszych w Polsce wyników egzaminu certyfikacyjnego IPMA-Student w 2023 roku!

Student Akademii WSB, Pan Kamil Kordos, znalazł się w gronie czterech studentów w Polsce, którzy osiągnęli najlepsze wyniki egzaminu certyfikacyjnego IPMA-Student w 2023 roku!

Zespół Programu IPMA-Student dokonał analizy wyników egzaminów certyfikacyjnych IPMA-Student osiąganych przez studentów i studentki akredytowanych uczelni w trakcie ostatniego roku. Pozwoliło to na wyłonienie czterech osób, które w ostatnim roku zdały egzamin z jednym z najwyższych wyników. W gronie najlepszych jest Pan Kamil Kordos, student Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Serdecznie gratulujemy!

Dyplomy dla najlepszych studentów i studentek, potwierdzające zdobyte osiągnięcia oraz certyfikaty IPMA-Student w wersji polskojęzycznej i anglojęzycznej, zostaną wręczone 15 listopada w Warszawie podczas X Seminarium PM Edukacja.

Certyfikat IPMA-Student uzyskało dotąd 17 Studentek i Studentów, Członków Międzywydziałowego Koła Naukowego ProjectGO, którzy zostali już wykazani w ogólnodostępnym spisie osób certyfikowanych ipma-student.pl: Wykaz osób certyfikowanych

Więcej informacji o programie IPMA-Student:

dr inż. Anna Śmiglewicz, Koordynatora ds. IPMAStudent w Akademii WSB – asmiglewicz@wsb.edu.pl

Międzynarodowa akredytacja IPMA Student - Akademia WSB