Studentka AWSB finalistką konkursu Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Miło nam poinformować, iż nasza studentka na kierunku Bezpieczeństwo narodowe - Jagoda Nocoń, zdobyła I miejsce w konkursie na najlepszą pracę pisemną związaną z funkcjonowaniem uczelni i studentów w dobie pandemii Covid-19 organizowanym przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Covid-19 a funkcjonowanie uczelni wyższych i szkół o profilu policyjnym. Dokąd zmierzamy?", która odbędzie się w dniu  6 kwietnia 2022 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, podczas której Laureatka wygłosi referat na temat swojej zwycięskiej pracy pt. "Akademia WSB w dobie pandemii. Dobre praktyki w procesie aktywności studentów kierunku Bezpieczeństwo narodowe".

Pani Jagodzie serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

Jagoda Nocoń - Studentka Akademii WSB na kierunku bezpieczeństwo narodowe