14.07.2021

Święto Akademii WSB

Tradycją Akademii WSB jest Święto Uczelni, podczas którego wręczane są nagrody i wyróżnienia dla wykładowców, pracowników oraz studentów Uczelni. Tegoroczne święto, odbyło się 13 lipca br. w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Kraków Street Band

W tym roku, podczas Święta Uczelni królowała swoboda! Poczuliśmy wakacyjny klimat i porzuciliśmy oficjalne stroje na rzecz nieformalnych, odpoczywaliśmy na leżakach, przenieśliśmy się poprzez sombrera do Meksyku oraz spotkaliśmy samego Elivsa Presley’a.

Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, którą otworzyła JM Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB.

Wyróżnienia i nagrody w czasie Święta Uczelni:

Top „10” pracowników badawczo – dydaktycznych

Nagroda dla nauczycieli akademickich, którzy z pasją rozwijają potencjał naukowy Akademii WSB, angażują się w międzynarodowe projekty naukowo-badawcze oraz w projekty wdrożeniowe, upowszechniają osiągnięcia nauki w wymiarze międzynarodowym.

• dr Rui Alexandre Castanho
  • dr inż. Karol Jędrasiak
  • dr hab. Joanna Kurowska-Pysz, prof. AWSB
  • dr hab. Adrian Siadkowski, prof. AWSB
  • prof. dr hab. inż. Marek Sitarz
  • dr hab. Robert Socha, prof. AWSB
  • dr hab. Włodzimierz Sroka, prof. AWSB
  • dr hab. Łukasz Wróblewski, prof. AWSB
  • dr hab. Marek Walancik, prof. AWSB
  • Nagroda Zespołowa dla - dr Mariusz Raczek i dr Krzysztof Wrana

„Siedmiu wspaniałych”

Nagroda dla pracowników administracyjnych, którzy, podobnie jak tytułowych siedmiu wspaniałych rewolwerowców, stawiło czoła wyzwaniom, z jakimi zmierzyliśmy się w ubiegłym roku akademickim - akredytacje zewnętrzne, podbój świata nauki, budowanie marki AWSB jako uczelni międzynarodowej, doskonalenie standardów obsługi studentów.

• Regina Bogaczyk
  • Weronika Gałka
  • Bożena Garbocz
  • dr Magdalena Kot–Radojewska
  • dr Patrycja Mickiewicz
  • Paweł Urgacz
  • Ewelina Widerska

„Good Job”

Nagroda dla osób, które swoją systematyczną pracą rozwijają i usprawniają wybrane uczelniane procesy:

• Justyna Borowik
  • Iwona Choncia
  • Joanna Dróżdż
  • Jolanta Madejska–Stachowicz
  • Małgorzata Malczewska – Wajda
  • Rafał Pakuła

„Nauczyciel na 5+”

Nagroda dla nauczycieli, którzy są otwarci na wyzwania nowoczesnej edukacji, rozwijają swoje kompetencje korzystając z nowoczesnych technologii, eksperymentują z metodami dydaktycznymi.

• dr Anna Kisiel
  • dr Iwona Krzyżewska
  • dr Dominika Siewniak-Maciuszek
  • mgr Piotr Sroczyński