Szlachetna Paczka od Akademii WSB!

W ramach akcji „Szlachetna Paczka” Akademia WSB wspólnie z Samorządem Studenckim AWSB przygotowała paczki z darami dla Pani Grażyny. Kobieta aktualnie czeka na eksmisję. Utrzymuje się ze świadczeń socjalnych. Po powrocie do zdrowia kobieta chce podjąć na nowo pracę. Marzy o nawiązaniu na nowo relacji z dorosłą córką, która studiuje w dużym mieście.

Przedświąteczny czas, to okres w którym przygotowujemy się do spotkań w rodzinnym gronie. Chcemy, aby wspólnie spędzone chwile zostały z nami na długo. Nie zapominamy jednak o tych, których los potoczył się nieco inaczej. Dlatego w Akademii WSB połączyliśmy siły i z inicjatywy Samorządu Studenckiego zorganizowaliśmy zbiórkę dla Pani Grażyny. Jak w poprzednich latach cała społeczność akademicka pokazała, że ma ogromne serca, dzięki czemu zebraliśmy wszystkie potrzebne dary. Pani Grażyna jest bardzo wdzięczna za przekazane paczki, nie kryła wzruszenia. Mamy nadzieję, że mimo samotności i ciężkiej sytuacji kobiety paczka choć na chwilę pozwoli jej zapomnieć o zmartwieniach i cieszyć się magią Świąt Bożego Narodzenia. – Justyna Iwaniak, Sekretarz Samorządu Studenckiego Akademii WSB.