Tech Meet-Up - wizyta studyjna w firmie ALTEN

Inspirujące wykłady na tematy: Harmonogram projektu - najważniejsze elementy planowania zadań i zasobów w projekcie, Systemy zarządzania jakością w branży motoryzacyjne, a także warsztat - Coaching kariery połączone z sesją zdjęciową do dokumentów aplikacyjnych i konsultacjami z rekruterami - to wszystko elementy wizyty, którą 21.05.2024 r. odbyli studenci Akademii WSB w ramach dnia otwartego organizowanego przez firmę Alten Delivery Center Eastern Europe Sp. z o.o. w Gliwicach pod nazwą Tech Meet-Up.

Zrealizowana wizyta studyjna stanowi wzmocnienie praktycznego charakteru kształcenia studentów Akademii WSB i przyczynia się do podniesienia ich kompetencji zawodowych, które powinny odpowiadać potrzebom otoczenia społeczno-gospodarczego oraz oczekiwaniom pracodawców na rynku pracy. To szczególnie istotne z punktu widzenia Akademickiego Biura Karier Akademii WSB współpracującego z firmą Alten Delivery Center Eastern Europe Sp. z o.o. w Gliwicach.

Obecnie ALTEN Delivery Center Eastern Europe zatrudnia ok. 500 pracowników, działając w czterech lokalizacjach: w Gliwicach, Warszawie, Iași i Bukareszcie. Centrum specjalizuje się w świadczeniu usług konsultingowych z zakresu inżynierii i technologii informatycznych dla międzynarodowych klientów z sektorów, takich jak motoryzacja, lotnictwo, energetyka i nauki przyrodnicze, usługi IT i finanse, telekomunikacja oraz multimedia.