Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB

7 dni, 22 wykładowców i trenerów, szkolenia stacjonarne i online... A to wszystko w ramach zakończonej, kolejnej już edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB. Szkolenia, która odbyła się w dniach 11 – 17 lutego.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB organizowany jest z myślą o osobach chcących poszerzać swoje kompetencje i uczyć się nowych rzeczy. Zakres szkoleń pokrywał się z obszarami, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzą eksperci i praktycy z kadry naukowej Akademii WSB oraz zaproszeni goście.

- Kształcenie ustawiczne, kreatywne rozwiązania i ich umiejętne wdrażanie są przyszłością praktycznie wszystkich zawodów. Dlatego stałym wydarzeniem w kalendarzu Akademii WSB jest Tydzień Bezpłatnych Szkoleń – cykl warsztatów stanowiących odpowiedź na potrzeby tych osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Bardzo się cieszę, że każdego roku przyciągamy tak wielu entuzjastów samokształcenia na nasze wydarzenie – mówi dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB.

Uczestnicy Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzymali certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniach oraz bonifikatę przy zapisie na studia podyplomowe w Akademii WSB.