V Edycja Programu Doktorat Wdrożeniowy

Akademia WSB w ramach szkoły doktorskiej realizuje program doktoratów wdrożeniowych, rozwijając w ten sposób współpracę Uczelni z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Przedmiotem programu jest kształcenie doktorantów we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorstwami oraz wsparcie w przygotowaniu rozprawy doktorskiej, której wyniki mogą mieć zastosowanie w działalności danego przedsiębiorstwa oraz usprawnią jego funkcjonowanie.

W tegorocznej V Edycji Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki - Doktorat Wdrożeniowy zakwalifikowało się 6 osób z Akademii WSB:

Tomasz Bonk

Temat rozprawy doktorskiej:
Model zarządzania projektami innowacyjnymi w przedsiębiorstwie międzynarodowym.

Ryszard Budniok

Temat rozprawy doktorskiej:
Model doskonalenia wybranych procesów w sektorze motoryzacyjnym w oparciu o ocenę reklamacji.

Kamila Rożnowska

Temat rozprawy doktorskiej:
Zarządzanie konsultacjami społecznymi w procesie współtworzenia wartości publicznej.

Marcin Stroński

Temat rozprawy doktorskiej:
Model doskonalenia kompetencji pracowników współczesnego banku w koncepcji zwinnego zarządzania.

Marcin Wilk

Temat rozprawy doktorskiej:
Model zarządzania operacyjnego funduszami rozwoju regionalnego w zakresie środków Inżynierii Finansowej.

Aleksander Wyciślik

Temat rozprawy doktorskiej:
Model Lean Management w rozproszonych procesach produkcyjnych w branży motoryzacyjnej w firmach na południu Polski.

Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy!

Reprezentowane firmy: