13.07.2022

Warsztaty wspomagające przygotowanie do certyfikacji IPMAStudent

Za nami pierwsze spotkania w ramach warsztatów wspomagających przygotowanie do certyfikacji IPMAStudent realizowanych w ramach działalności Międzywydziałowego Koła Naukowego ProjektGO

Kolejne tura warsztatów już we wrześniu! nie czekaj zapisz się, zostań Członkiem Naszej społeczności! więcej informacji Międzynarodowa akredytacja IPMA Student - Akademia WSB oraz ProjectGO - Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe - Akademia WSB

Podstawą systemu certyfikacji IPMA-Student jest standard IPMA® Individual Competence Baseline - ICB, wersja 4.0, opracowany przez międzynarodową organizację International Project Management Association (IPMA).

W pierwszych dniach warsztatów omówiliśmy już jedną z trzech domen specjalistycznej wiedzy wymaganej w dzisiejszym biznesie - zarządzanie projektami, zarządzanie programami i zarządzanie portfelami, definiując 28 elementów kompetencji (CE, ang. Competence Elements), wymaganych od współczesnego kierownika projektu.