12.06.2024

Wizyta studyjna studentów Akademii WSB w Muzeum Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

12 czerwca br., studenci kierunku fizjoterapia z Akademii WSB w Gliwicach mieli wyjątkową okazję odwiedzić Muzeum Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (Katedra i Zakład Anatomii UJ).

Celem wizyty było pogłębienie wiedzy z zakresu anatomii człowieka oraz zapoznanie się z bogatą historią tej dziedziny. Studenci mieli możliwość zobaczenia unikalnych eksponatów, które wzbogaciły ich wiedzę teoretyczną i praktyczną, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na ich przyszłą karierę zawodową w dziedzinie fizjoterapii. Opiekunem naukowym wizyty była Pani mgr Anna Chudy-Gołębiewska.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tej inspirującej wizyty i czekamy na kolejne, równie wartościowe doświadczenia!