Współpraca z firmą Sopra Steria Polska

14 kwietnia 2022 r. Akademia WSB zawarła umowę o współpracy z firmą Sopra Steria Polska - europejskim liderem w dziedzinie konsultingu, usług cyfrowych i tworzenia oprogramowania, działającym w 25 krajach na całym świecie.

Z ramienia Akademii WSB w spotkaniu udział wzięli: Prorektor ds. Rozwoju, Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji - dr Sabina Ratajczak oraz Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych – dr Patrycja Mickiewicz.

Sopra Steria Polska reprezentowali: GDC Poland Director – Marzena Rybicka-Szudera oraz Head of Engineering - Miłosz Niczyporuk.

Porozumienie zakłada rozwijanie współpracy pomiędzy Akademią WSBSopra Steria Polska w zakresie wspólnej realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych oraz działań, mających na celu rozwijanie kompetencji zawodowych studentów poprzez wspólną organizacje szkoleń, konferencji, seminariów, specjalności studiów i ścieżek specjalistycznych. Studenci AWSB będą mogli wziąć udział w prezentacjach case study i spotkaniach z przedstawicielami Sopra Steria Polska.

Już teraz zapraszamy studentów do wzięcia udziału w programie Java Academy - Accelerator Program – prestiżowym, 4 tygodniowym programie rozwojowym. Aplikacje w języku angielskim (CV) należy wysłać na adres: contact-apps@soprasteria.com.

Jednocześnie zawarte porozumienie obejmuje w swoim zakresie organizację przez Sopra Steria Polska praktyk zawodowych i dyplomowych dla studentów Akademii WSB.