Współpraca z MERIMED LTD z Londynu

W dniu 1 grudnia 2021 r. Akademia WSB podpisała porozumienie z MERIMED LTD z Londynu.

W spotkaniu uczestniczyli:

• dr Gabriela Mercik – Właścicielka MERIMED LTD z Londynu,
  • Aldona Węgrzynowicz -  Właścicielka ALL DONE PR,
  • dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB,
  • dr Bernadeta Kuraszewska - Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych,
  • dr Marcin Budziński – Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych,
  • Marta Skorek –wykładowca na kierunku Kosmetologia.

Współpraca będzie obejmowała w szczególności:

• tworzenie i opracowywanie programów kształcenia na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych oraz kursach i szkoleniach,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych poprzez organizację także wizyt studyjnych w Londynie,
  • organizację tematycznych konferencji i seminariów.

Doktor Gabriela Mercik jest założycielką i właścicielką MERIMED LTD – kliniki medycyny estetycznej w Londynie. Klinika MERIMED LTD zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień w zakresie innowacyjnych, niechirurgicznych i nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Pani Doktor opracowała niechirurgiczny unikatowy zabieg liftingu twarzy i szyi, przy użyciu nici PDO i PLLA oraz wykonuje autorskie laserowe zabiegi 6D, które stanowią swoistą rewolucję w medycynie estetycznej na świecie. Produkty rekomendowane i używane w Klinice charakteryzują się najwyższą jakością, potwierdzoną klinicznie i co niezwykle istotne, kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają parabenów. Celem działania MERIMED oprócz promowania zdrowia, jest wspieranie działań charytatywnych na świecie i pomaganie ludziom w trudnej sytuacji życiowej. To na zaproszenie dr Gabrieli Mercik przybyła do Polski z prywatną wizytą księżna Yorku Sarah Ferguson, która wzięła udział w uroczystym otwarciu nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej dr Gabrieli Mercik w Polsce.

Szczegółowe informacje o partnerze znajdują się na jego stronie internetowej:

Data wydarzenia - 01.12.2021 r.