Współpraca z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Kaletach

Akademia WSB rozpoczęła współpracę z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Kaletach.  Porozumienie w tym zakresie zostało podpisane w piątek 16 czerwca br. w Akademii WSB.

Porozumienie podpisali:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB,
  • dr Arkadiusz Kamiński – Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach.

Porozumienie dotyczy szerokiej współpracy akademickiej realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji studentów i słuchaczy Akademii WSB, w tym odbywania praktyk studenckich ze szczególnym uwzględnieniem specjalności Resocjalizacja. Spotkanie związane było również z organizacją wspólnych szkoleń, konferencji, seminariów, a także warsztatów, w tym dla młodzieży trudnej i niedostoswanej społecznie, która przebywa w Ośrodku w Kaletach oraz jego filiach w Julianpolu i Krzepicach.