Współpraca z Polską Izbą Ochrony

Porozumienie w zakresie współpracy Akademii WSB z Polską Izbą Ochrony zostało podpisane w piątek, 2 grudnia br.

Porozumienie podpisali:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB,
  • Marcin Pyclik – Prezes Zarządu Polskiej Izby Ochrony,
  • Krzysztof Łęcki – Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Ochrony.

W spotkaniu uczestniczyli:

• prof. dr hab. Bernard Wiśniewski – Dyrektor Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie,
  • dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

Współpraca będzie obejmować m.in.:

• wspólną realizację przedsięwzięć naukowych, badawczo-rozwojowych i edukacyjnych oraz w zakresie badań i projektów naukowych;
  • współpracę w zakresie tworzenia i opracowania specjalności, programów kształcenia, szkoleń i kursów;
  • wspólne organizacje konferencji, seminariów i sympozjów;
  • podejmowanie wspólnych działań na rzecz opracowywania standardów, certyfikacji oraz dobrych praktyk w dziedzinie bezpieczeństwa szczególności branży ochrony zabezpieczeń technicznych.