Współpraca z Rockwell Automation

Akademia WSB stale rozwija współpracę z otoczeniem. Do grona naszych partnerów dołączyła firma Rockwell Automation. Umowa o współpracy została podpisana w piątek 10 lutego w Akademii WSB.

Umowę podpisali:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB,
  • Artur Bałaziński – Regional Remote Support Manager EMEA, Rockwell Automation.

W spotkaniu udział wzięli:

• dr Patrycja Mickiewicz - Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB,
  • dr inż. Paweł Buchwald  - Zastępca Kierownika Katedry Transportu i Informatyki Akademii WSB,
  • Sonia Stasikowska - RSS Internal Development Coordinator,
  • Małgorzata Leśkiewicz – Career Program Coordinator EMEA,
  • Maria Krawiec – Human Resources Generalist.

Współpraca z Rockwell Automation to przede wszystkim nowe możliwości rozwoju dla studentów Akademii WSB. Wspólne działania pozwolą poszerzyć dostępną ofertę specjalności na kierunku informatyka, a także rozwinąć bazę dydaktyczną o specjalistyczne laboratoria Rockwell Automation, do których dostęp będą mieli nasi studenci. Współpraca pozwoli również na rozwój zagadnień związanych między innymi z analizą danych i Big Data, czy wdrażaniem rozwiązań z kategorii Przemysł 4.0.