Współpraca ze Śląskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych

W dniu 17 maja 2022 r. Akademia WSB zawarła umowę o współpracy ze Śląskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Porozumienie podpisali:

• Dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB,
  • Dr Mariusz Cieśla – Przewodniczący Zarządu Śląskiego Oddziału KIDP,
  • Wanda Nowak – Członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych;  Przewodnicząca Komisji Rozwoju i Promocji Zawodu KIDP; Członek Komisji Współpracy z Regionami.

Porozumienie zakłada rozwijanie współpracy pomiędzy Akademią WSB a Śląskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych w zakresie wspólnej realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych oraz działań, mających na celu rozwijanie kompetencji zawodowych studentów poprzez wspólną organizacje szkoleń, konferencji, seminariów, specjalności studiów i ścieżek specjalistycznych.

Sprawdź ofertę studiów podyplomowych na kierunku: Doradca podatkowy