Współpraca ze szpitalami z województwa śląskiego i małopolskiego

Akademia WSB zawarła porozumienie o współpracy ze Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu, Szpitalem Powiatowym w Chrzanowie oraz Szpitalem Powiatowym w Oświęcimiu.

Zawarte umowy wpisują się w realizację misji Akademii WSB, której głównym celem jest stworzenie społeczności skoncentrowanej na rozwoju. Otwierają one przed naszą Uczelnią wiele możliwości, w zakresie wspólnej realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych. Te współprace umożliwią naszym studentom zdobycie doświadczenia, jednocześnie przygotowując ich do przyszłej pracy.

W spotkaniach uczestniczyli:

• dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB – Rektor Akademii WSB,
  • dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem AWSB,
  • dr Bernadeta Kuraszewska – Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych AWSB,
  • Andrzej Skrzypiński, starosta powiatu Oświęcimskiego,
  • Andrzej Uryga, starosta powiatu Chrzanowskiego,
  • Edward Piechulek, dyrektor Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu,
  • Artur Baranowski, dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie,
  • Janusz Król – Prezes Zarządu Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu.