Wykłady Profesora Edwarda Hadasa z University of Oxford

Zapraszamy na wydarzenia z udziałem prof. Edwarda Hadasa z University of Oxford.

Akademia WSB w ramach projektu finansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię nawiązała współpracę z wybitnym naukowcem z University of Oxford Panem prof. Edwardem Hadasem, który gościć będzie na naszej uczelni w terminie 20-24.03.2023 r.

Prof. Edward Hadas jest pracownikiem naukowym w Blackfriars Hall, Oxford, jest także niezależnym dziennikarzem i analitykiem finansowym. Podczas jego wizyty będziemy mieli okazję wysłuchać jego wykładów na tematy związane z ekonomią oraz etyką.

Zapraszamy Państwa do udziału w zaplanowanych w ramach XIX Festiwalu Nauki wydarzeniach, które poprowadzi prof. Edward Hadas:

Wykład “Economics without money, money without ethics” – 21.03.2023, godz. 13:00 odbędzie się w siedzibie Akademii WSB w Audytorium Maximum

Rejestracja

Wykład “Two key ethical issues in ecology: the human place in nature and the responsibility for future generations” - 22.03.2023 godz. 13:00 odbędzie się w siedzibie Akademii WSB w Audytorium Maximum

Rejestracja

Wykład „Political Liberalism: Old, new, and deeply troubled” - 23.03.2023 godz. 14:00 odbędzie się w siedzibie Akademii WSB w Audytorium Maximum

Rejestracja

Projekt „Pieniądze i finanse a rzeczywistość i moralność” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2022-2024.