X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

W Akademii WSB odbyła się dzisiaj X Ogólnopolska Edycja Konkursu Wiedzy Logistycznej, w której wzięło udział ponad 260 uczestników z 65 szkół. Nagrodą główną był Złoty Indeks Akademii WSB, uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku Logistyka oraz praktyka w firmie GRUBER Logistics.

Zwyciężczynią Konkursu została Reprezentantka Zespołu Szkół w Libiążu. Na niższych stopniach podium znalazły się Uczennice z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Oleśnie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

W czasie, gdy uczniowie rozwiązywali test, nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z treningu kreatywności, które poprowadziła Prezes Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów Akademii WSB - Małgorzata Małecka-Tomala.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a Laureatkom serdecznie gratulujemy!

W tym roku to kobiety zdobyły wszystkie laury, pokonując swoich kolegów w konkursie.