27.05.2023

Zakończenie jubileuszowego XV Roku Akademickiego w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym

W sobotę 27 maja w Akademii WSB odbyło się zakończenie jubileuszowego, XV Roku Akademickiego w Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym.

W imieniu JM Rektor Akademii WSB - prof. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz zgromadzonych gości przywitała dr Edyta Antoniak-Kiedos - Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście:

• Bożena Borowiec - Zastępczyni Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza,
  • dr Agnieszka Pasternak - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dąbrowie Góniczej,
  • Mariusz Porczek - Dyrektor I Oddziału Banku PKO BP S.A. w Dąbrowie Górniczej,
  • dr Beata Langer - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej,
  • Alicja Biegańska - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Związku Orła Białego w Dąbrowi Górniczej,
  • Dorota Raczek - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 w Dąbrowa Górnicza,

ROZPOCZĘŁA SIĘ JUŻ REKRUTACJA NA NOWY ROK AKADEMICKI DĄBROWSKIEGO UNIWERSYTETU DZIĘCIĘCEGO!

Zapisz swoje dziecko do 15 czerwca i skorzystaj z bonifikaty 150 zł! SZCZEGÓŁY I ZAPISY

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy organizowany jest wspólnie z Miastem Dąbrowa Górnicza pod Honorowym Patronatem Prezydenta Dąbrowy Górniczej - Marcina Bazylaka.