Zamknięte Spotkanie Firm Członkowskich RIG z udziałem Akademii WSB

W poniedziałek 20 maja br., w Park Hotel Diament Katowice odbyło się Zamknięte Spotkanie Firm Członkowskich RIG. Akademia WSB, należąca do grona Firm Członkowskich, była Partnerem Merytorycznym spotkania.

Witam w elitarnym gronie. Dziękuje przedstawicielom Firm Członkowskich, za to że wypełniacie to spotkanie sercem, uśmiechem i chęcią do współpracy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli macie pomysły, w jaki sposób poszerzyć gamę wydarzeń, produktów czy projektów realizowanych przez Izbę – dajcie nam znać – podkreślał Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, otwierając spotkanie.

- Akademia WSB zajęła 3. miejsce w Polsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” i 1. miejsce wśród wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce w kategorii Umiędzynarodowienie. Warto podkreślić, że wszystkie oferowane przez Akademię WSB programy MBA znalazły się w „Złotej Piętnastce” rankingu „Perspektyw”. Z tego miejsca zachęcam przedsiębiorców do studiowania w Akademii WSB, w szczególności do wybrania programów studiów MBA prowadzonych we współpracy z EY oraz do skorzystania z oferty seminariów doktorskich i szkoły doktorskiej. Zachęcam również do współpracy z działającym w Akademii WSB, Centrum Rozwoju Regionalnego, które wspiera podmioty publiczne oraz sektor biznesu w zakresie programowania i planowania rozwoju, w tym w szczególności strategii rozwoju, smart cities czy polityki rewitalizacji - mówił prof. Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB, podczas swojego wystąpienia.

Regionalna Izba Gospodarcza posiada swoją delegaturę w Dąbrowie Górniczej, której siedziba mieści się w Akademii WSB.