23.05.2024

Zawodniczki koła naukowego ProjectGo wysoko w klasyfikacji Akademickich Mistrzostw Menedżerskich!

Po pięciu tygodniach rywalizacji zakończyła się część eliminacyjna Akademickich Mistrzostw Menedżerskich organizowanych przez firmę Revas.

Akademię WSB reprezentował zespół 3 Studentek:

Tianna Mariia Foshter

Studentka Zarządzania I stopnia

Marianna Kukhtyk

Studentka Transportu II stopnia

Anna Kubala

Studentka Zarządzania II stopnia

wraz z Opiekunem zespołu:

Dr inż. Anna Śmiglewicz

Opiekun naukowy Koła Naukowego ProjectGO

W rozgrywkach online wzięło udział 195 zespołów z 86 uczelni z całej Polski. Studenci, wcielając się w rolę właścicieli wirtualnych biur podróży, podejmowali realistyczne decyzje biznesowe, stawiając czoła dynamicznie zmieniającym się warunkom rynkowym. Rozrywki między uczelniami realizowane były w ramach 9 rynków złożonych z dziewięciu zespołów, nasz zespół w klasyfikacji rynków uplasował się na 3 miejscu.

Reprezentantki Akademii WSB, pracując zespołowo, podejmowały decyzje biznesowe w środowisku symulacji branżowych firmy Revas. Odbyły także praktyczny trening kompetencji przedsiębiorczych. Podjęły dziesiątki decyzji biznesowych w zakresie sprzedaży, HR, inwestycji, marketingu i finansów. Nabyły cenne, praktyczne doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

Serdecznie gratulujemy podjętych dobrych decyzji biznesowych, które pozwoliły utrzymać się zespołowi Akademii WSB na wysokim miejscu w rankingu generalnym.