Zespół Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini partnerem Akademii WSB

Akademia WSB podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini 17. września br.

W spotkaniu udział wzięli: Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini – Renata Bębenek, szkolny koordynator projektu – Monika Trzewiczek oraz Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, a także koordynator Otwartej Akademii Nauki Akademii WSB – Barbara Woźniak.

Porozumienie dotyczy współpracy pomiędzy Uczelnią a Zespołem Szkół w zakresie uczestnictwa w wykładach i warsztatach oraz innych zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Akademię WSB. Współpraca będzie dotyczyła także wspierania nauczycieli w doskonaleniu zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji oraz możliwości przeprowadzenia badań naukowych wśród nauczycieli, uczniów i rodziców.

Zespół Szkół Ekonomiczno - Chemicznych w Trzebini to szkoła kształcąca młodzież w Liceum Ogólnokształcącym, Szkole branżowej I stopnia oraz w Technikum w klasach o profilu: technik eksploatacji portów i terminali, technik spedytor – specjalność policyjna, technik analityk, technik żywienia i usług gastronomicznych: dietetyka i fitness, technik ekonomista, technik hotelarstwa, technik ochrony środowiska i technik handlowiec.

Data wydarzenia - 17.09.2021 r.