Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej czwartą uczelnią w Polsce z certyfikatem BSIS

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej uzyskała certyfikat Business School Impact System (BSIS IMPACT), który jest potwierdzeniem wpływu uczelni na otoczenie społeczno-gospodarcze oraz jej istotnej roli w kształtowaniu społecznej odpowiedzialności.

– Otrzymana niedawno akredytacja BSIS stanowi istotny krok w rozwoju dla Akademii WSB. Dzięki niej możemy skuteczniej przekazywać naszą misję oraz strategię, a co równie istotne, włączać ilościowe i jakościowe wskaźniki mierzenia wpływu w proces realizacji naszych celów. Badanie wpływu oraz prezentacja jego rezultatów stają się integralną częścią oceny skuteczności działań podejmowanych w Akademii WSB. Proponowany przez BSIS model pomiaru wpływu stanowi również cenne narzędzie do priorytetyzowania naszych działań oraz dalszej, efektywnej współpracy z różnymi grupami interesariuszy – mówi prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, rektor Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Cały artykuł można przeczytać TUTAJ