Ekspert Akademii WSB dla Gazety Wyborczej

Dr Marcin Lis Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych AWSB dla Gazety Wyborczej o ofercie studiów MBA dla samorządów

"Studia MBA oraz podyplomowe w Akademii WSB są bardzo chętnie wybierane przez osoby nie tylko z naszego województwa. To efekt między innymi możliwości studiowania hybrydowego lub online. Dzięki temu można uczestniczyć w wykładach i ćwiczeniach z dowolnego miejsca. Z naszej oferty korzystają między innymi przedstawiciele samorządu terytorialnego z naszego regionu czy przedstawiciele Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej" – mówi dr Marcin Lis, dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji, prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

Cały artykuł można przeczytaj TUTAJ

Dr Marcin Lis, dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji, prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem