17.06.2023

Ekspert Akademii WSB dla portalu SE.pl

Dr Mateusz Grzesiak o zaginięciu małżeństwa z Warszawy

Wyszli pod osłoną nocy i przez trzy tygodnie ukrywają się przed służbami. Małżeństwo Jagłów uciekło z mieszkania przy ul. Puławskiej w Warszawie. Byli widziani w górskim schronisku, pensjonacie na Słowacji. Od dwóch tygodni, nikt nie wie, gdzie mogą przebywać. Nasz ekspert rozwiewa wszelkie wątpliwości, mówi o dzieciach: „to na nich powinniśmy się skupić”.

– Ich działanie wygląda na wcześniej zaplanowane – oni przygotowali ten wyjazd. Być może zaburzenia psychiczne, skrajne wypalenie rodzicielskie, wpływ substancji psychoaktywnych, ukryte cele jak np. stanie się gwiazdami mediów - nie wiemy, co nimi kierowało. Ale wiemy, że w kraju w którym kamery są na każdym kroku nadal nie można ich znaleźć, a ich dzieci cierpią i są nadal traumatyzowane. To na nich powinniśmy się skupić – mówi w rozmowie z „Super Expressem” dr Mateusz Grzesiak, psycholog i wykładowca Akademii WSB.

Cały artykuł do przeczytania TUTAJ

Dr Mateusz Grzesiak

Adiunkt w Katedrze Zarządzania Akademii WSB, wykładowca w ramach studiów MBA i podyplomowych.