Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Poznaliśmy laureatów kolejnej edycji

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego, który miał już siódma odsłonę, jest propozycją dla firm innowacyjnych i przyczyniających się do gospodarczego rozwoju miasta, przykładających jednocześnie wagę do wartości etycznych i społecznych.

"Przy ocenie ważne były nowe pomysły, ale także działania na rzecz społeczności lokalnej i inwestycja w pracowników, w rozwój ich kompetencji. Sprawdzaliśmy, czy firmy podejmują się innowacji, a ich funkcjonowanie przekłada się na promowanie miasta, czy tworzą w ten sposób jego wartość i je rozwijają" – tłumaczy dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB, przewodniczący kapituły konkursu, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ

Dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB